Wróć na górę

Poznaj naszych specjalistów:

Michał A. Chrzanowski

Managing Director

Absolwent specjalizacji badawczo-analitycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Michał jest badaczem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu i realizacji projektów marketingowych dla wiodących firm konsumenckich w Polsce. Specjalizuje się w zaawansowanej statystycznej analizie danych oraz w modelowaniu zachowań konsumenckich. Prowadzi również projekty z zakresu badań miejskich oraz ewaluacji. W ramach specjalizacji badawczo-analitycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim prowadzi warsztaty badań marketingowych.

Jest członkiem ESOMAR i Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Maria Dziedzic

Market Researcher Team Leader

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja Badania rynku i analiza polityk publicznych).

W INQUISIO.research Maria zajmuje się analizą statystyczną oraz koordynowaniem realizacji projektów badawczych. Uczestniczy we wszystkich etapach realizacji badań – od ofertowania i tworzenia narzędzi, przez koordynację procesu zbierania danych, po ich analizę i raportowanie. Obecnie najwięcej czasu poświęca badaniom wspierającym wprowadzanie na rynek nowej technologii. Prowadzi również projekty związane z badaniami satysfakcji oraz badania produktowe.

Idalina Odziemczyk

Senior Market Researcher

Absolwentka socjologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ida specjalizuje się w prowadzeniu badań jakościowych i tworzeniu wizualizacji danych i infografik. Przygotowuje też analizy statystyczne. Pracuje głównie przy cyklicznych projektach miejskich, analizach dotyczących sektora kultury oraz rynku produktów zdrowotnych. W INQUISIO.research współpracuje z instytucjami miejskimi i wspiera je w strategicznym wykorzystywaniu danych.