[vc_row full_width=”stretch_row_1400 td-stretch-content”][vc_column]

Programista R / inżynier danych

[vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text f_post_font_family=”438″ f_post_font_weight=”300″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsid2lkdGgiOiI4MyUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lIjp7IndpZHRoIjoiMTAwJSIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″]

Poszukujemy do współpracy osoby biegle posługującej się językiem R, której zadaniem będzie programowanie platformy ETL
(extract-transform-load) opartej na rStudio i rServer.

Oferta:

      • praca zlecona, rozliczana na podstawie FV lub umowy o dzieło

Wymagania:

      • znajomość języka R
      • znajomość środowiska rStudio, rServer, shiny
      • znajomość środowisk bazodanowych opartych na języku SQL

Mile widziane:

      • podstawy programowania obiektowego

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text f_post_font_family=”438″ f_post_font_weight=”300″]

Zakres obowiązków:

      • zarządzanie hurtownią danych
      • opracowywanie modułów pobierania danych z zewnętrznych źródeł (dedykowane API, SQL)
      • opracowywanie modułów przetwarzania i zarządzania danymi
      • opracowywanie modułów prezentacji danych

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXJpZ2h0IjoiMCIsIm1hcmdpbi1sZWZ0IjoiMCIsImJhY2tncm91bmQtY29sb3IiOiIjZjVmNWY1IiwiY29udGVudC1oLWFsaWduIjoiY29udGVudC1ob3Jpei1jZW50ZXIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″ absolute_width=”absolute_inner_1400 absolute_inner” content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”2/3″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ijc1IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_column_text f_post_font_family=”479″ f_post_font_size=”eyJhbGwiOiIyOCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjIifQ==” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6Ijc1IiwiY29udGVudC1oLWFsaWduIjoiY29udGVudC1ob3Jpei1jZW50ZXIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”BIURO@INQUISIO.PL” button_size=”tdm-btn-lg” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjI1IiwibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjI1IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJ3aWR0aCI6IjEwMCUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″ button_icon_space=”eyJhbGwiOjIwLCJwb3J0cmFpdCI6IjIxIn0=” tds_button=”tds_button2″ tds_button2-text_color=”#000000″ tds_button2-icon_color=”#000000″ tds_button2-border_color=”#000000″ button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-long-arrow-right” button_icon_size=”20″ content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_button2-f_btn_text_font_weight=”600″ button_url=”mailto:BIURO@INQUISIO.PL” button_display=”tdm-block-button-inline” tds_button2-f_btn_text_font_size=”eyJwb3J0cmFpdCI6IjEzIn0=”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_column_inner]

1. Aby wziąć udział w procesie rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV jednej z następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_1400 td-stretch-content” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_column width=”1/2″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLXJpZ2h0LXdpZHRoIjoiMiIsImJvcmRlci1jb2xvciI6IiNlZWVlZWUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″][vc_column_text tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXJpZ2h0IjoiYXV0byIsIm1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI3NCIsIm1hcmdpbi1sZWZ0IjoiYXV0byIsIndpZHRoIjoiODAlIiwiY29udGVudC1oLWFsaWduIjoiY29udGVudC1ob3Jpei1jZW50ZXIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″ f_post_font_family=”438″ f_post_font_weight=”300″]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez MICHAŁ CHRZANOWSKI, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą INQUISIO MICHAŁ CHRZANOWSKI z siedzibą: ul. św. Jana 5/4, 31-017 Kraków, NIP 9581435370 w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem.

[/vc_column_text][vc_copy_paste elem_id=”zgoda1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text f_post_font_family=”438″ f_post_font_weight=”300″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXJpZ2h0IjoiYXV0byIsIm1hcmdpbi1sZWZ0IjoiYXV0byIsIndpZHRoIjoiNzUlIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez MICHAŁ CHRZANOWSKI, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą INQUISIO MICHAŁ CHRZANOWSKI z siedzibą: ul. św. Jana 5/4, 31-017 Kraków, NIP 9581435370 w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem w innych procesach rekrutacyjnych w przyszłości.

[/vc_column_text][vc_copy_paste elem_id=”zgoda2″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_1400 td-stretch-content”][vc_column][vc_separator el_width=”” tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy10b3AiOiIyNiIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=” color=”#eeeeee” border_width=”2″][vc_row_inner][vc_column_inner]

2. Prosimy również o uwzględnienie w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych następującego oświadczenia:

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXJpZ2h0IjoiMCIsIm1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI1MCIsIm1hcmdpbi1sZWZ0IjoiMCIsImJhY2tncm91bmQtY29sb3IiOiIjZWVlZWVlIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” content_align_vertical=”content-vert-bottom”][vc_column_inner width=”3/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJ3aWR0aCI6IjEwMCUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″][vc_column_text tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWxlZnQiOiI1MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicG9ydHJhaXQiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjEwMCIsIm1hcmdpbi1sZWZ0IjoiMCIsIndpZHRoIjoiMTAwJSIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicG9ydHJhaXRfbWF4X3dpZHRoIjoxMDE4LCJwb3J0cmFpdF9taW5fd2lkdGgiOjc2OCwicGhvbmUiOnsibWFyZ2luLWxlZnQiOiIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwaG9uZV9tYXhfd2lkdGgiOjc2N30=”]

Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią poniższego obowiązku informacyjnego, i jest mi wiadome, iż:

Administrator danych osobowych
MICHAŁ CHRZANOWSKI, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą INQUISIO MICHAŁ CHRZANOWSKI z siedzibą: ul. św. Jana 5/4, 31-017 Kraków, NIP 9581435370 jest Administratorem Twoich danych osobowych.

Cele i podstawy przetwarzania
Twoje dane osobowe podane w CV przetwarzamy w celu:
a) uwzględnienia Cię w prowadzonym procesie rekrutacji, lub
b) uwzględniania Cię w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO)

Odbiorcy danych
Administrator danych może udostępniać Twoje dane podmiotom z nim współpracującym, np. firmie IT, firmie serwisowej sprzętu. Administrator udostępni również Twoje dane sytuacji, kiedy będzie to konieczne z uwagi na ciążący na nim obowiązek.Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Administrator nie przekazuje Twoich danych do Państw trzecich.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w związku z prowadzonym procesem rekrutacji będą przetwarzane:
a) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji- do jego zakończenia,
b) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w dalszych procesach rekrutacyjnych- do czasu cofnięcia zgody.

Twoje prawa:
Informujemy, że przysługuje Ci:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych
c) prawo do usunięcia danych
d) ograniczenia przetwarzania danych
e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych
f) prawo do przenoszenia danych
g) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Realizacja żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacyjnym. W przypadku chęci realizacji powyższych praw, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną bądź telefonicznie z wykorzystaniem następujących danych:

Administrator:
MICHAŁ CHRZANOWSKI, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą INQUISIO MICHAŁ CHRZANOWSKI z siedzibą: ul. św. Jana 5/4, 31-017 Kraków, NIP 9581435370

Tel: 12 429 30 62 (od poniedziałku do piątku w godz.9:00-16:00)

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJ3aWR0aCI6IjUwJSIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicG9ydHJhaXRfbWF4X3dpZHRoIjoxMDE4LCJwb3J0cmFpdF9taW5fd2lkdGgiOjc2OH0=”][vc_copy_paste elem_id=”zgoda3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]